[COLOR=#000000]Melissa, of Melissa's Lawn and LandscapeService, placed an order for garden gloves for $4.59 each, and rakes for $12.99each, from her local home and garden wholesaler. If she purchased twice as manygloves compared to the rakes, and the total of the order was $110.85, how manyrakes did she purchase[/COLOR]