2 Attachment(s)
Equivalent units and cost per equivalent unit
Hi!
I'm very happy to have found this site. I'm looking for someone to help with my homework. I'm taking all online courses and I don't have a tutor like many of the other students in the class. I have no-one to check my work. Please help! I've attached the problem as a pdf and my attempt at the answer as an excel sheet. I've done all the work within the excel as formulas instead of hard coding the answer.
Please review and let me know how I did!
Thank you very much!
Kirk