Harry's Seafood used high-low data from Juhe and July to determine its variable cost of $15 per unit. Additional info follows:
Month -- Units Produced -- Total Costs
June -- 2,000 -- $40,000
July -- 1,000 -- $25,000
If Harry produces 2,300 units in August, how much is its total cost expected to be?