The produce department at a grocery store makes fruit baskets of apples, bananas, and oranges. The cost for each apple is $.85, for each banana is $.20, and for each orange is $.76. Suppose each basket needs to have 18 pieces of fruit and costs $9 to make. How many apples, bananas, and oranges are in each basket if the number of bananas in each basket is the same as the number of apples and oranges together?