anilsa1201
Sep 9, 2012, 04:21 PM
A paint store has 35 gallons of paint in storage, 2/5 of which are for outdoor use. The others are for indoor use. If each gallon costs $22, what is the total cost of the indoor paint in storage?
View Full Version : Math problem